niedziela, 19 maja 2013

Wstęp

Cześć! Mam na imię Ewa, i mam 12 lat . Nie pamiętam kiedy dostałam swojego pierwszego chomika, miałam wtedy chyba 4 lata . Dostałam chomika od mamy , był to chomik dżungarski, dałam jej na imię Księżniczka. Jakiś czas później dostałam kolejnego chomika dżungarskie , tym razem był to Książe. Zamieszkał razem z Księżniczką . Po jakiś 2 latach zdechli :-( . Mojego drugiego chomika dostałam gdy miałam 6 lat , znowu był to chomik dżungarski . Dałam jej na imię Gwiazdeczka , zamieszkała w klatce po moich dwóch poprzednich chomikach . Ją pamiętam najbardziej , była malusieńka i szara . Żyła chyba też około 2 lub 3 lat . Rok później dostałam kolejnego chomika , tym razem chomika syryjskiego , Nazwałam go Tuptuś . Tuptuś zdechł bardzo szybko , po jakiś 4-5 miesiącach . Po Tuptusiu dostałam , żółwia i dałam jej na imię Żółwisia . Żółwisia zachorowała na zapalenie płuc , i zdechła . Miałam ją 2 lata . W 2012 r  9 stycznia , dostałam chomika syryjskiego , Tuptusia . Tuptusia mam już 1 rok 4 miesiące i 10 dni .                                                                                        

                                                                   Tuptuś

Jeśli chodzi o inne zwierzęta to posiadam pieska , Remiego .




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz